Kocham Sirius

Połączenie metalu i szkła nigdy nie było bardziej imponujące.

Nowoczesny, przeszklony dom zbudowany z pięciu kontenerów morskich przyciągnie nie tylko podziwiające spojrzenia przechodniów. Dzięki układowi 3 + aneks kuchenny i możliwości rozbudowy do 4 + aneks kuchenny stanie się miejscem rodzinnego dobrobytu, świetnym do spotkań z przyjaciółmi.

Na parterze znajduje się strefa techniczno-mieszkalna z przestronną kuchnią i jadalnią, strefa relaksu jest o piętro wyżej. Zaraz przy wejściu do domu, po lewej stronie, znajduje się wygodny dostęp do pomieszczenia gospodarczego i mniejszej łazienki, co docenisz przychodząc z zewnątrz, czy to będzie padał deszcz lub śnieg.

Królewski odpoczynek

Środek domu stanowi duży salon, którego całą ścianę tworzy sklepiona przestrzeń szerokiego okna. Spokojnie można zapomnieć o telewizji, widok może się stać Twoim nowym ekranem. Promienie zachodzącego słońca wprowadzą do Twojego mieszkania odrobinę romantyzmu.

W przestrzennej jadalni może zasiąść do stołu duża rodzina. Za jadalnią znajduję się aneks kuchenny. Dużo miejsca do pracy dla kucharzy zapewniają dwie części blatu kuchennego. Pierwsza część znajduje się przy ścianie skierowana na wschód a druga część jest w formie kontuaru barowego zwróconego tyłem do jadalni. Od Ciebie zależy, czy sięgniesz po nowoczesnym designie, czy po rustykalnym wyglądzie.

Z kuchni jest dostępna spiżarnia, która znajduję się pod klatką schodową. W ten sposób nietypowe pomieszczenie staje się praktyczne.

Nie można przeoczyć

Stabilne kręcone schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się dwa pokoje, garderoba i przestronna łazienka z wanną. Niezależnie jak urządzisz pokoje, w gabinet, czy w sypialnię, z ich szerokich okien zobaczysz przepiękny widok, który będzie Twoim wiernym towarzyszem i zapewni Ci ciszę i spokój w każdej czynności.

Piętro przedłuża przestronny taras o powierzchni 30 metrów kwadratowych, na który prowadzą drzwi balkonowe zarówno z salonów, jak i łazienki. Planowana orientacja domu to strona zachodnia – wybierając również tę opcję zapewnisz sobie obserwację kolorowych zachodów słońca z wygodnego tarasu. A kiedy obrócisz dom… nawet spektakl romantycznego wschodu słońca brzmi świetnie.

Nowoczesny styl życia

Napełnij swoją wannę i ciesz się chwilą tylko dla siebie w łazience z widokiem. Bąbelki pachnącej piany, szampan i relaks, na jaki zasługujesz. Niech wszystkie zmartwienia rozpłyną się w gorącej wodzie i odpłyną daleko od Was

Zewnętrzna elewacja domu jest tak obrobiona, że ​​ściany kontenera są nie do odróżnienia od ceglanych. Poznasz tylko różnicę w prostszym przygotowaniu i niższej cenie konstrukcji.

Dzięki zastosowaniu kontenerów plan kondygnacji jest prostym prostokątem, którego dopełnieniem jest wysunięty taras na piętrze. Płaski dach nadaje budynkowi nowoczesny, industrialny wygląd.

Na obu kondygnacjach domu dominują szerokie i wysokie okna.

Cena samodzielnej budowy: 1,8 miliona CZK   

Parametry

Powierzchnia użytkowa: 160 m2
Powierzchnia mieszkalna: 130 m2
Powierzchnia parteru zabudowy: 96 m2
Teras: 30 m2

Ilość pokoi: 3 + aneks kuchenny (możliwość 4 + aneks kuchenny)
Ilość łazienek: 2

Dach: płaski (nachylenie 3°)
Wymiary zewnętrzne: 12,5 mx 7,7 m
Wysokość domu: 6 m

Zawartość części rysunkowej

01 podstawy
02 plan piętra 1
03 plan piętra 2
04 rdza A-A
05 wyświetlenia
06 1. Parter – elektr
07 2. Parter – elektr
08 1. Parter – woda
09 2. Parter – woda
10 piorunochron

Dokumenty są w formatach DWG i PDF.
Podgląd dokumentów tutaj.

+ Rozwiązania przeciwpożarowe, w tym sytuacja w formacie PDF
+ Pełna lista materiałów w formacie PDF 

Treść samouczka wideo

1. Podbudowa
2. Dobór kontenerów i montaż na miejscu – spawanie
3. Wycinanie otworów, wzmacnianie i dobór okien
4. Podłogi
5. Klatka schodowa
6. Mocowanie podwozia do płyty gipsowo-kartonowej
7. Rekuperacja powietrza, ogrzewanie, ogrzewanie
8. Dach, taras i poszycie
9. Izolacja wewnątrz i na zewnątrz
10. Mieszanka włóczęgów i gadżetów

Chcę to wszystko za 869 PLN

Podoba się Wam projekt?

Zrób pierwszy krok do własnego domu. W e-sklepie czekają na Ciebie projekty domów Sirius, Marcus i Cornelius z pełną dokumentacją i wiele więcej.